Історія марки CeraVe

Ceramide Chemical Structure 

CeraVe: Розроблено з дерматологами

У 2005 році дерматологи бренду CeraVe розробили лінійку засобів по догляду за шкірою, збагачену комплексом з 3 важливих керамідів (кераміди 1, 3, и 6-II), жирними кислотами, а такиж іншими ліпідами, що сприяють відновленню та посиленню природного захисного бар’єру шкіри.

Технологія CeraVe

Революційна технологія постачання активних інгредієнтів під назвою  Multivesicular Emulsions Technology (MVE – МВЕ Технологія Мультивезикульрних Емульсій) поступово вивільнює зволожуючі інгредієнти, забезпечуючи комфорт шкіри протягом дня.

MVE_ua 
CeraVe Is Born

Народження CeraVe

Маючи в своєму розпорядженні комбінацію керамідів і технологію MVE, в 2006 році був запущений бренд CeraVe з трьома ключовими продуктами: зволожуючим кремом, лосьйоном і очищуючим засобом.

CeraVe сьогодні

Наразі бренд CeraVe пропонує широкий асортимент засобів по догляду за шкірою, розроблених разом з дерматологами. Це доступні ефективні засоби, рекомендовані дерматологами, що забезпечують зволоження, відновлення та зміцнення шкіри. Багато засобів бренду CeraVe рекомендовані американською Національною асоціацією атопічного дерматиту.

CeraVe Today