Що таке кераміди?

CeraVe Ceamides

Кераміди складають до 50% захисного бар’єра шкіри

Кераміди - це ліпіди (жири), що природньо містяться в шкірі і є невід'ємною частиною для підтримки її захисного бар'єру і утримання вологи. Недостатня ількість керамідів може призводити до сухості, поколювання або подразнення шкіри.

Три важливі кераміди CeraVe - запорука здорової шкіри

Низький рівень керамідів пов'язаний з такими захворюванями шкіри, як акне, екзема, псоріаз та розацеа. Сонячні промені, суворий клімат та вік також впливають на рівень керамідів і можуть погіршити бар’єрну функцію шкіри, сприяючи її сухості.

Розроблений дерматологами, CeraVe містить комплекс трьох важливих керамідів, ідентичних тим, які містяться у вашій шкірі, допомагаючи поповнити необхідний рівень ліпідів у вашій шкірі та відновити природний баланс шкіри.

CeraVe Family of products
CeraVe Family of products

Поступове вивільнення керамідів завдяки МВЕ

Технологія МВЕ інкапсулює кераміди, щоб забезпечити їх безперервне наджодження саме до захисного бар’єра вашої шкіри.

Відновлюючі і зволожуючі властивості керамідів

При низькому рівні керамідів слабшає захисний бар'єр шкіри, сприяючи втрату вологи. Використання засобів з керамідами сприяє відновленню захисного бар'єру шкіри і утриманню вологи.

The ceramides in CeraVe
CeraVe Family of products

Всі засоби CeraVe містять кераміди

Унікальна комбінація із 3-х важливих керамідів (кераміди 1, 3, 6-II) в засобах CeraVe сприяє відновленню природного рівня керамідів в шкірі, зменшує сухість шкіри, зменшуючи втрату вологи, збільшує рівень зволоженості шкіри і сприяє відновленню захисного бар’єра. Дізнайтеся більше про засоби CeraVe.